با استفاده از اینترنت هوشمند اوکسین ادز شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز و بدون نیاز به شناسه‌ی کاربری و کلمه عبور و با بهترین سرعت و کیفیت ممکن به اینترنت وصل شوید

 

 

ارتباط مستقیمی ‌بین ویژگی‌های شخصیتی شـمـا با طعم بستنی دلخواهتان وجود دارد. 

از بسـتـنی‌هـای زیــر طعم مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید تا به نتایج جالبی درباره ویژگی‌های شصیت خود برسید. 

 

بستنی وانیلی

بستنی شکلاتی
بستنی
گردوییبستنی موزی
بستنی توت فرنگی 

 

 


بستنی وانیلی 

اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می‌کنید. در زندگی خطرات زیادی را می‌پذیرید و اهداف بزرگی در سر دارید. انتظار شما از خودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود لذت می‌برید. به طور کلی شخصی خونگرم، پرتلاش، آرمانگرا، بااحساس و درمواردی درونگرا هستید. 

 

بستنی شکلاتیاگر بستنی شکلاتی را می‌پسندید، فردی سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می‌گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند، لذت می‌برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است. 
 

بستنی گردویی 

اگر به بستنی گردویی علاقه مندید، شخصی منظم، بادقت و کمال گرا هستید که به جزئیات بسیار اهمیت می‌دهید. در مسائل مالی محافظه کارید و اطرافیانتان شما را فردی باوجدان و وظیفه شناس می‌پندارند. علاوه بر این، پر جنب و جوش و پرتکاپوئید و در ورزش ها اغلب در پست مهاجم ظاهر می‌شوید تا گوی سبقت را از دیگران بربایید. 

 

بستنی موزیاگر طعم موزی را دوست دارید، شخص راحتی هستید که مسائل را ساده در نظر می‌گیرید. سخاوتمندید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می‌کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می‌شود و در عین حال دلسوز و مهربانید. 

 اشخاصی که طعم موز را می‌پسندند، قدرت سازگاری با هر نوع ذائقه و سلیقه را دارند و می‌توان گفت که خود را به خوبی با سایرین هماهنگ می‌کنند.

بستنی توت فرنگی  

اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می‌کنید، فردی خجالتی هستید. با اینحال احساسات نیرومندی دارید. شکاک، مستبد، خودرای، و درون گرایید که به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می‌کنید. در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خودتان را مقصر می‌دانید و درمواردی بداخلاق و بدبین می‌شوید. ازجمله ابعاد دیگر شخصیت شما این است که اعتماد به نفس کمی‌دارید. 

دوستداران بستنی توت فرنگی با شکلات دوستان بهتر کنار می‌آیند تا با سایرین.