با استفاده از اینترنت هوشمند اوکسین ادز شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز و بدون نیاز به شناسه‌ی کاربری و کلمه عبور و با بهترین سرعت و کیفیت ممکن به اینترنت وصل شوید

 

 

  Supreme Commander  بازی فوق العاده و جدید العرضه کمپانی مطرح مایکروسافت که تجربه ای نو برای تمامی علاقمندان به بازی های رایانه ای به خصوص علاقمندان به ژانر بسیار پرطرفدار استراتژیک است. 

 

بنا به اظهارات سازندگان این بازی، Supreme Commander را آینده بازی های استراتژیک Real-Time قلمداد کرده اند ! داستان بازی مربوط با قرن 37 میلادی و در آینده ای دور در حال رخ داد است، زمانی که نوستراداموس، پیشگوی مطرح و سرشناس دنیا آن دوران را آخرین دوران تاریخ و عمر بشر تعیین کرده است !
بازی در میان سه گروه مبارزه ای مختلف با قابلیت ها و توانایی ها ی مختلف و با یک هدف کلی که بپایان دادن به جنگ 1000 ساله زمین و در دست گیری یک قدرت فوق بشری و عالیست را در ذهن می پرورانند. گرافیک بسیار بالا و فیلم نامه فوق العاده بازی را می توان دو نقطه قوت چشمگیر این بازی ارزشمند دانست که توانست رتبه عالی و فوق عالی منتقدان مطرح وب سایت های نقد بازی برتر دنیا را نسیب این بازی کند ! لازم به ذکر است که این بازی در قالب دو دی وی دی عرضه شده است که نشان از ارزش درونی آن دارد.  

 

ویژگی های بازیSupreme Commander :جنگ فضایی و زیبای درون بازی با شبیه سازی تمامی امکانات و قابلیت های جنگی ممکن در سال قرن 37 میلادی !
سه گردان مبارزاتی منحصر به فرد که هرکدام ویژگی های مبارزاتی و رفتاری خاص خود را دارند.
سه داستان متمایز برای بازی انفرادی با محیط ها و گرافیک بسیار زیبا و جزئی طراحی شده .
بازی زیبا در حالت چند نفره که به خوبی 8 بازیکن را به پای شبکه بازی های رایانه ای میخکوب می کند. و .... 

 

 

 

 

 

نقاط ضعف و قدرت بازی Supreme Commander از دیدگاه منتقدان:
نقاط قدرت: قالب و سبک بسیار عالی و روح بخش و پویا بازی،فیلم نامه عالی که که طعم خوش پیروزی و مسیر آن را به خوبی به نمایش می کشاند، بازی بسیار سریع در حالت چند نفره که همچون یک بازی اکشن و هیجان و سرعت را برای شبکه های بازی های رایانه به ارمغان می آورد.

نقاط ضعف: نیاز به سیستم سخت افزاری قدرتمند برای اجرا بازی، مبارزات بسیار عظیم که میتواند کاربر نه چندان حرفه ای را به عذاب وا دارد! 

 

 

 

 

 

سبک: استراتژیک تاریخی با درون مایه اکشن
سازنده: Gas Powered Games
ناشر: THQ
رنج سنی:امتیاز: 8.7(گیم اسپات) 

 


سیستم مورد نیاز:

Microsoft® Windows® XP Service Pack 2* Vista
  processor 1.8 GHz
  RAM 512 MB
  available hard drive space 8 GB
  video RAM or greater* with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 128 MB
support (Nvidia 6×00 or better
Sound card* speakers or headphones
Broadband internet connection (DSL/Cable