با استفاده از اینترنت هوشمند اوکسین ادز شما می‌توانید در هر زمان از شبانه‌روز و بدون نیاز به شناسه‌ی کاربری و کلمه عبور و با بهترین سرعت و کیفیت ممکن به اینترنت وصل شوید

 

 

حتما با خواندن حقایق زیر تعجب خواهید کرد !
اما این نتیجه ی هوشمندی و شایستگی فردی است که با فکری نو و پشتکاری عالی توانست تحول بزرگی را صورت دهد .

بیل گیتس در هر ثانیه 250 دلار امریکائی درآمد دارد ، یعنی 20 میلیون دلار در روز و 8.7  میلیارد دلار در سال !
اگر 1000 دلار از دست وی بر زمین بیافتد به خودش این درد سر را نمی دهد که آن را بردارد ، چون در 4 ثانیه ای که برداشتن اش طول می کشد این پول عایدش شده ! 

 امریکا در حدود 62.5 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و بیل گیتس به تنهایی می تواند ظرف 10 سال تمام بدهی آمریکا را پرداخت کند !
او می تواند نفری 15 دلار به همه ی جمعیت جهان بدهد و باز هم 5 میلیون دلار در جیبش باقی خواهد ماند !
اگر مایکل جردن یعنی گران ترین ورزشکار امریکایی هیچ غذا و آبی نخورد و همه ای 30 میلیون دلار درآمد سالانه اش را پس انداز کند ، 227 سال طول خواهد کشید تا به ثروتمندی بیل گیتس برسد . 

اگر بیل گیتس را به صورت یک کشور تصور کنیم ، 37 مین کشور ثروتمند جهان میشود ! یا به تنهایی درآمدی برابر سیزدهمین کمپانی عظیم امریکایی خواهد داشت ، حتی بیشتر از IBM !
اگر همه ی ثروت بیل گیتس را تبدیل به یک دلاری کنیم ، می توان جاده از ماه تا زمین با آن کشید که 14 بار رفته و برگشته !
 اگر فرض را بر این بگیریم که بیل گیتس 35 سال دیگر هم زنده خواهد بود ، میتواند روزی 78.6 میلیون دلار خرج کند ، قبل از اینکه از دنیا برود !
اما ! اگر کاربران ویندوز های مایکروسافت بدانند بابت هر مرتبه که کامپیوتر شان هنگ می کند ، یک دلار از بیل گیتس خسارت بگیرند ، وی تنها در 3 سال ورشکست خواهد شد !